www.sparrow.czwww.sparrow.cz

czech english deutch poland

Předstartovní horečka

Již tento týden budou moci nedočkaví fanoušci českého motorismu sledovat po dlouhých zimních měsících první soutěž MČR ve sprintrally letošní soutěžní sezóny.
Pohled na startovní listinu prozradí, že se soutěže na Vysočině zúčastní téměř celé česká špička. Mezi těmito jezdci nebudou chybět ani čtyři posádky startující na Hondách Civic ze zlínského Sparrow racing teamu. Ve složení posádek došlo ještě ke změnám. Přes startovní rampu projedou v barvách zlínského týmu tyto posádky:
Se startovním číslem 55 bude startovat obhájce titulu Daniel Běhálek se spolujezdcem Jardou Vosátkou. Dan Běhálek určitě bude patřit určitě v letošním ročníku k favoritům celé skupiny N.
S číslem 72 pojede Robert Man, kterého bude navigovat Jarda Blažek. Robert Man se určitě řadí mezi černé koně třídy N2, ale i celé skupiny N.
Se startovním číslem 86 bude startovat Zuzana Cserhalmiová s G.Szenderákovou. Ta bude chtít pokračovat ve výkonech podobnému tomu, jaký předvedla loni při premiéře v Příbrami.
Číslo 101 bude mít také dámská posádka, která zažije v Okříškách svou premiéru. Za volantem se objeví Petra Lesniaková a navigovat ji bude Veronika Matůšová. Tato dvojice bude chtít určitě potrápit Zuzanu Cserhalmiovou. Další program Sparrow racing teamu bude nabitý. Tým se objeví se všemi čtyřmi vozy již příští týden na Rally Prešov a následující týden se tradičně zúčastní Rally Šumava. I zde samozřejmě fanoušci kolem rychlostních zkoušek uvidí čtyři Hondy Civic ze zlínské stáje.

     honda civic            Pronájem (Rent) Peugeot 208 VTi R2             skoda fabia s2000Aktuální podnik


Rally Pačejov
27.7. - 28.7. 2018

Facebook


© 2012 www.sparrow.cz | Code by: PC servis Zlín