www.sparrow.czwww.sparrow.cz

czech english deutch poland

Sezóna 2011 již klepe na dveře

Závěrečným podnikem pro tým Sparrow racing v letošním roce byla Mikulášská rally ve Slušovicíh. Ve startovní listině tohoto podniku figurovalo pět posádek z tohoto týmu, ale díky přívalům sněhu v dopoledních hodinách se čtveřice posádek rozhodla svůj start odvolat. Jediným kdo vyjel na startovní rampu byla posádka Dunovský-Machů se Suzuki Ignis S1600.

Jednalo se o Vénovu premiéru s tímto vozem na sněhu. Mechanici přestavili vůz tak, aby bylo možno použít zimní pneu a těsně před startem první rychlostní zkoušky následoval velmi krátký a rychlý test. Výsledný čas na první zkoušce byl způsoben krátkým výletem mimo trať, ale hlavně posádka na Suzuce neměla pneu s hroty. Tuto ztrátu se pokusila dohnal na následné rz, kde zajela ve skupině A čtvrtý čas. Ve druhé sekci bylo vidět, že dvoukolkám na dostihovce vyhovují spíše pneu bez hrotů což bylo vidět i na výsledných časech.

Konečné třetí místo ve skupině A nebylo zase až tak důležité.

Véna hodnotil tento podnik těmito slovy:
" Jízdu na sněhu jsem si pořádně užíval. Chtěl jsem hlavně pobavit diváky kolem trati, kterých přišlo opravdu hodně. Výsledek není až tak důležitý ale bylo to opravdu super. Chtěl bych poděkovat i pořadatelům, kteří i přes příval sněhu uspořádali opradu velmi kvalitní soutěž. Jinak přeji fanouškům, sponzorům i týmu Sparrow vše nej do nového roku a doufám, že se budeme na soutěžích vídat i v příštím roce."

     honda civic            Pronájem (Rent) Peugeot 208 VTi R2             skoda fabia s2000Aktuální podnik


Rally Pačejov
27.7. - 28.7. 2018

Facebook


© 2012 www.sparrow.cz | Code by: PC servis Zlín