www.sparrow.czwww.sparrow.cz

czech english deutch poland

Emil Triner s Petrem Machů na Barumce se Škodou Fabia S2000!

 Na letošní dvaačtyřicátý ročník Barum Czech Rally Zlín přichystal Sparrow racing team milé překvapení. Jeden z nejznámějších českých soutěžáků Emil Triner odstartuje do prestižního závodu za volantem Škody Fabia Super 2000, kterou v letošní sezoně vodila po českých tratích posádka Dunovský – Machů. Rozpis v tomto rychlém speciálu bude i nadále číst bývalému továrnímu jezdci Škody Motorsport Petr Machů.

Emil Triner si zatím při jednorázovém projektu, který se mu podaří zrealizovat díky podpoře vlastních i týmových partnerů, splní svůj sen, ale také vyslyší přání mnoha fanoušků českého motorsportu. Usedne totiž do vozu mladoboleslavské automobilky, s nímž dosud neměl možnost na tratích automobilových soutěží bojovat s konkurencí o cenné sekundy.

Před soutěží pro Emila a Petra připravíme test, pojedou i shakedown. Podle mého názoru se mají diváci, díky Trinerově atraktivnímu stylu jízdy, na co těšit,“ myslí si Tomáš Hrabec, manažer zlínského Sparrow racing teamu, v jehož dílnách je fabia připravována. Jak dále uvedl, v současné době se už intenzivně pracuje na designu vozu.

Ve zlínské soutěžní stáji rozhodně nekončí Václav Dunovský, jenž s rychlou ´dvoutisícovkou´ odjel většinu podniků letošní sezony. Součástí týmu bude i při Barum Czech Rally.

 


     honda civic            Pronájem (Rent) Peugeot 208 VTi R2             skoda fabia s2000Aktuální podnik


Rally Pačejov
27.7. - 28.7. 2018

Facebook


© 2012 www.sparrow.cz | Code by: PC servis Zlín