www.sparrow.czwww.sparrow.cz

czech english deutch poland

Start na domácím Krumlově jako narozeninový dárek

 Téměř tři roky měl kombinézu schovanou hluboko ve skříni a soutěže sledoval pouze jako divák za páskou. Ruce ho ale svrběly čím dál víc… Mohlo by to vypadat jako náhoda, ale příští týden se jede doslova za barákem jeho domácí závod a on v pondělí oslaví 30. narozeniny. Tak kdy jindy si znovu užít atmosféru opravdové rallye, když ne teď?

Větřínský soutěžák Milan Jirka si nadělil ten nejlepší dárek. Do letošního 41. ročníku Rallye Český Krumlov odstartuje se startovním číslem 44. V osvědčené Hondě Civic VTi třídy 9, připravované v dílnách Sparrow racing teamu, ho bude navigovat další rodák z Větřní, obce ležící jen pár kilometrů od Českého Krumlova a trati rychlostní zkoušky Slavkov, Petr Motz.


Cíle nově složené posádky není složité uhádnout - závod si chtějí Jirka s Motzem před zraky svých kamarádů a členů rodiny maximálně užít!

A jak se za pár dní čerstvý třicátník Milan na obnovený debut těší? To si tady bohužel nepřečtete, protože o tomhle článku se on sám dozvěděl právě teď. Má ho ode mě jako dárek. Tak všechno nejlepší, Mílo! Ať se Ti na nejhezčí soutěži v republice práší za tím japonským kočárem! 

Pavel Kacerovský

     honda civic            Pronájem (Rent) Peugeot 208 VTi R2             skoda fabia s2000Aktuální podnik


Rally Pačejov
27.7. - 28.7. 2018

Facebook


© 2012 www.sparrow.cz | Code by: PC servis Zlín