www.sparrow.czwww.sparrow.cz

czech english deutch poland

Sparrow racing team suverénní na domácí Barum rally

Na startu letošního 35. ročníku Barum rally nemohl chybět samozřejmě ani domácí Sparrow racing team. I přesto, že na cílovou rampu jeden vůz zlínské stáje nedorazil, panuje v týmu s výsledkem maximální spokojenost.
Jaromír Tarabus s Igorem Norkem na sedadle spolujezdce potvrdil roli favorita a s přehledem vyhrál třídu N2 a skupinu N. Na druhém místě třídy N2 a skupiny dorazil do cíle Daniel Běhálek s Vaškem Vorlem. Skvělý výsledek týmu uzavřela třetím místem ve třídě nová posádka Tomáš Polívka – Pavel Malaník.
O vítězství Tarabuse nebylo pochyb již po sobotní první sekci. Ta se skládala z RZ Pindula a Slušovice. Zde si Jaromír dokázal vypracovat již téměř minutový náskok. Naopak v druhé sekci tří rychlostních zkoušek zabral Daniel Běhálek. Dokázal zde zajíždět vyrovnané časy s Tarabusem a o minutu ujet dotírajícímu Trojanovi. Do konce sobotní etapy se již ve třídě výsledkově nic nezměnilo. Velký vliv na konečné výsledky třídy měla RZ 13 Halenkovice. Zde odstoupil Trojan díky čemuž se dostal na třetí místo Polívka. Poslední sekce rychlostních zkoušek již výsledkama výrazně nezamíchala a v cíli tak vypukly oslavy týmového úspěchu.
Díky vítězství na Barum rally ve skupině i třídě je Jaromír Tarabus o krok blíže k titulům. Svou letošní suverenitu může potvrdit již na příštím závodě v Příbrami.

     honda civic            Pronájem (Rent) Peugeot 208 VTi R2             skoda fabia s2000Aktuální podnik


Rally Pačejov
27.7. - 28.7. 2018

Facebook


© 2012 www.sparrow.cz | Code by: PC servis Zlín