www.sparrow.czwww.sparrow.cz

czech english deutch poland

Šotolinové vítězství

U některých fanoušků ještě nestačily vyprchat zážitky z letošní Barum rally v době, kdy se zlínský Sparrow racing team zúčastnil šotolinové rally Hurbanovo na Slovensku, která byla zařazena i do Československého poháru.
Prozatím nejlepšího výsledku v historii Sparrow racing teamu, alespoň co se týče výsledkové listiny, na této soutěži dosáhl Peter Gavlák. Společně se spolujezdcem Peterem Šoltésem dokázali v tradiční slovenské konkurenci dokončit soutěž na 6. místě absolutního pořadí, což znamenalo kromě vítězství ve své třídě i 3. místo ve skupině N a 1. místo v F2. Tyto výsledky se samozřejmě lehce nezrodily. Po celou soutěž bojoval Peter o vedení ve třídě N2 se svým největším soupeřem Martonem. O svém vítězství rozhodl až na posledních třech testech a Martona porazil o 21,5 vteřiny. Do vedení skupiny F2 se posádka Gavlák-Šoltés dostala až po havárii do té doby prvního Beltowského na předposlední RZ.
S druhým vozem Honda Civic 1,6 Vti z týmu Sparrow RT startoval Fero Pjontek. Po rally Košice si chtěl spravit chuť, kde díky chybě na poslední RZ přišel o čtvrté místo své třídy. V Hurbanově posádce Pjontek-Jalč nebylo přáno vidět cílovou rampu, když jejich snažení zastavil strom na RZ číslo 5, o který vytrhli pravé zadní kolo.

     honda civic            Pronájem (Rent) Peugeot 208 VTi R2             skoda fabia s2000Aktuální podnik


Rally Příbram
5.10. - 7.10. 2018

Facebook


© 2012 www.sparrow.cz | Code by: PC servis Zlín