www.sparrow.czwww.sparrow.cz

czech english deutch poland

Sparrow racing připraven na Jänner rally 2007

Každou sezónu MMČR zahajuje tradičně IQ Jänner Rallye, které se zúčastní také tři posádky Sparrow racing teamu. Nikoho zřejmě nepřekvapí obsazení Ignise dvojicí Jaromír Tarabus-Daniel Trunkát, která patří ke stálicím týmu. Jaromír má na loňský podnik dobré vzpomínky, v silné konkurenci dokázal dovést do cíle svoji Hondu Civic VTi na sedmadvacátém místě a ve skupině N nedokázal najít žádného rovnocenného soupeře, vítězný náskok v cíli činil neuvěřitelných devět minut a padesát vteřin. Zejména jeho atraktivní styl jízdy na sněhu se mnoha fanouškům líbil.

Nedílnou součástí IQ Jänner Rallye je Wintercup, ve kterém změří síly necelá padesátka přihlášených posádek. V již avizovaném seznamu nechybí ani Jaromír Tarabus, který by rád „urval“ část z finanční prémie, která letos čítá 65 000 Euro.

Na místo činu se vrací v plné síle po roční pauze za volantem Hondy Jirka Pertlíček s Radimem Oravou a Patrik Hlach s novým spolujezdcem Frantou Poláčkem. Budou se chtít prát o umístění na předních příčkách ve skupině N. Oba vozy jsou po stoprocentní repasi a připraveny na novou sezonu.

O napínavé souboje nebude tedy nouze, Jaromír Tarabus bude útočit na titul ve skupině A, Jiří Petrlíček a Patrik Hlach ve třídě N2 a pokud se do zápolení s časem připojí sníh, můžeme se těšit na nepřeberné množství zajímavých situací.


Text: Michael Daněk

     honda civic            Pronájem (Rent) Peugeot 208 VTi R2             skoda fabia s2000Aktuální podnik


Rally Příbram
5.10. - 7.10. 2018

Facebook


© 2012 www.sparrow.cz | Code by: PC servis Zlín