www.sparrow.czwww.sparrow.cz

czech english deutch poland

Petr Trnovec v Rožňavě v top 5

Na konečném pátém místě dokončil Iveco rally Rožňava Petr Trnovec se svým Mitsubishi Lancer EVO IX. Pro mnohé fanoušky byl tento start překvapením, ale posádka Trnovec – Kárník má v plánu startovat v celém šampionátu na Slovensku a chce se pokusit navázat na výsledky z roku 2005, kdy bojovali v tomto mistrovství o příčky nejvyšší.
Po vynechané rally v Egeru, přivítalo posádku Petr Trnovec – Karel Kárník v Rožňavě krásné počasí a nádherné tratě. Pořadatelé připravili na pátek dva měřené testy, které posádky absolvovaly ve dvou průjezdech. Na hodně uklouzaných asfaltech se dokázal Petr probojovat do předních míst absolutního pořadí. Po odstoupení jednoho z favoritů Orsáka hned na 2. rychlostní zkoušce figuroval po prvním dnu na šesté pozici.
Hned v úvodní sobotní sekci rychlostních zkoušek se dokázal Petr probojovat na místo páté, když dokázal předjet Riečicu. Ve druhé sekci chvíli dokonce figuroval po odstoupení jednoho z favoritů Grzyba na místě čtvrtém a třetím ve skupině N, ale po chybě na předposlední zkoušce udělal hodiny a musel znovu startovat motor. Bohužel na trati zůstal stát tak nešťastně, že se musel několikrát točit, což mělo za následek 40 vteřin ztrátu a propad na místo 5. I přesto panovala v cíli této rally s výsledkem velká spokojenost.
Nyní má v plánu posádka Trnovec – Kárník startovat na rally Lužické Hory a následující týden uvidí fanoušci zelenou EVO IX v Bratislavě.

Konečné pořadí rally Rožňava

1. Béreš Fiat Punot S2000  1:11:10,5
2. Drotár Octavia WRC  + 32,5
3. Gavlák EVO IX  + 1:29,0
4. Riečica Impraza WRC Sti  + 4:23,9
5. Trnovec EVO IX  + 5:01,2

     honda civic            Pronájem (Rent) Peugeot 208 VTi R2             skoda fabia s2000Aktuální podnik


Rally Pačejov
27.7. - 28.7. 2018

Facebook


© 2012 www.sparrow.cz | Code by: PC servis Zlín